Parafialny zespół muzyczny „VOX COELESTIS”

13313366_1011012358974646_486058626_o

Wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania zapraszam na próby scholi w każdą niedzielę po mszy świętej o godzinie 10:30 – śpiewać każdy może!
– organista Krystian

Tips-Fanpage-Facebook

Koncert kolęd 2018 pod tytułem "Z kolęda przez wieki..."

W dniu 7 stycznia 2018 roku, w kościele Matki Bożej Różańcowej w Gromcu, odbył się koncert, przygotowany przez naszego byłego już organistę, Krystiana. Tytuł koncertu „Z kolędą przez wieki…”. Schola VOX COELESTIS poprowadziła nas śpiewająco przez wieki. Pierwsza kolęda „Zdrow bądź Krolu Anielski” uznawana jest za najstarszą, polską kolędę,... Więcej »

Babia Góra 2017

Startem naszej wycieczki była Zawoja-Markowa, skąd ruszyliśmy do schroniska na Markowych Szczawinach. Tam zregenerowaliśmy nasze siły i udaliśmy się w kierunku żółtego szlaku, który poprowadził nas na Babią Góre. Około południa byliśmy już na szczycie. Pogoda nie dopisywała w pełni na co na szczęście byliśmy przygotowani. Po zejściu ze szczytu,... Więcej »

ZAKOŃCZENIE MAJÓWEK 2017

W ostatni dzień maja ksiądz Zdzisław zorganizował dla scholi oraz służy liturgicznej naszej parafii integracyjne spotkanie, gdzie wspólnie razem grillowaliśmy. Na spotkaniu oprócz pysznych kiełbasek nie zabrakło oczywiście śpiewu i dobrej zabawy. Ponadto ministranci rozegrali pomiędzy sobą mecz piłki nożnej, któremu schola aktywnie kibicowała. Pogoda i humory dopisywały wszystkim. W... Więcej »

Koncert pt."Kolędy wierszem pisane.."

W drugi dzień świąt po mszy o godz. 10:30 odbył się koncert pt.”Kolędy wierszem pisane..”.
Oprócz wspólnego kolędowania wysłuchaliśmy także kilku wierszy, które przy wtórze akompaniamentu orkiestry były recytowane by jeszcze bardziej wprowadzić nas w świąteczny nastrój.

Serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym na koncert naszej scholi parafialnej.
Podziękowania kieruje również do wszystkich... Więcej »