III NIEDZIELA ZWYKŁA

Poniedziałek- wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

Czwartek- wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera

Sobota- święto Ofiarowania Pańskiego

W najbliższy piątek wypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.00., spowiedź św. od godz. 15.30, Msza św. o godz. 16.30.

Serdecznie zapraszam w następną niedzielę na koncert po Mszy św. o godz. 10.30 w wykonaniu orkiestry dętej Wielkiego Młodego Muzyka.

W imieniu własnym , ministrantów i lektorów składam serdeczne Bóg zapłać za przyjęcie po kolędzie. Msza św. w intencji przyjmujących po kolędzie w następną niedzielę o godz. 15.30.

Bóg zapłać osobom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców Szyjek od p. Miklasiów ul. Czarneckiego ul. Baśniowa do p. Palków.

Zachęcam do czytania ,, Gościa Niedzielnego.” W środku tego nr jest druga część filmu pt.,, Bóg nie umarł.’’