II NIEDZIELA ADWENTU

Czwartek- wspomnienie św. Łucji dziewicy i męczennicy

Piątek- wspomnienie św. Jana od Krzyża, dr Kościoła

Spotkanie ministrantów dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30.

W poniedziałek Msza św. zostanie odprawiona o godz. 16.30.

W następną niedzielę Msza św. zostanie odprawiona o godz. 11.00 przez ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, który udzieli naszej młodzieży s. Bierzmowania.

Spowiedź św. dla młodzieży bierzmowanej oraz ich rodziców w piątek od godz. 18.00- 19.00.

Bóg zapłać za złożoną ofiarę przez górników , która została przeznaczona na nowe ławki w naszym kościele.

W następną niedzielę w naszej parafii przeprowadzi wizytację ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski. Będzie w naszej wspólnocie na Mszy św. o godz. 8.00. Potem będzie po Mszy św. spotkanie z Różami Różańcowymi. O godz. 10.00 spotkanie z Radą budowlaną, a o godz.10.30 spotkanie z ministrantami i scholką. O godz. 11.00 odprawi Mszę św. i udzieli młodzieży s. bierzmowania. Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę i spotkanie z naszym Arcybiskupem.

Bóg zapłać osobom, które w ubiegłym tyg. sprzątały kościół. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam rodziców młodzieży bierzmowanej.

Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego.