I NIEDZIELA ADWENTU

Czwartek- wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

Piątek- wspomnienie św. Ambrożego, bp. i dr Kościoła

Sobota- Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

We wtorek wspomnienie św. Barbary patronki górników. Msza św. w intencji górników oraz ich  rodzin w poniedziałek o godz. 9.00.

Rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny  nazywany adwentem. To czas radosnego oczekiwania na narodziny Chrystusa. Serdecznie zapraszam na roraty dorosłych i dzieci.

Piątek I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.00, spowiedź św. od godz. 15.30, Msza św. o godz. 16.30.

Poświęcone opłatki na stół wigilijny można zabrać z zakrystii.

W następną niedzielę składka budowlana.

Można nabywać świece na stół wigilijny w kwocie 6 zł. Pamiętajmy, że kupując taką świecę pomagamy najbardziej potrzebującym w naszej Ojczyźnie. Akcja ta prowadzona jest przez Caritas.

Bóg zapłać osobom, które w ubiegłym tyg. sprzątały kościół. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Nadwiślańska od nr. 102 do końca..

Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego.